Змістовне знайомство

12 лютого 2018

​9 лютого 2018 року в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулася зустріч викладачів університету з викладачами коледжу та студентами випускних курсів спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва».

Зокрема, учасниками зустрічі стали: завідувач кафедри машинобудування, стандартизації та сертифікації обладнання НУХТ Євгеній Штефан, доцент кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування НУХТ Іван Миколів (до речі, випускник коледжу), директор коледжу Віктор Федорів (також випускник коледжу і НУХТ), завідувач інженерно-економічного відділення Володимир Марисик (теж випускник коледжу і НУХТ), студент 4 курсу НУХТ, випускник коледжу Сергій Марисик.

Професор Євгеній Штефан і доцент Іван Миколів розповіли студентам про структуру навчального закладу, умови вступу до НУХТ, особливості тестування, умови і перспективи підвищення кваліфікаційного рівня, можливості працевлаштування за фахом.

Зокрема, Є.В. Штефан акцентував на потребі кваліфікованих механіків для народного господарства нашої держави і за кордоном.

І.М. Миколів поділився спогадами про студентські роки в коледжі, розповів про досвід моделювання, працю на виробництві та в університеті.

Зустріч видалася змістовною – студенти задавали цікаві й несподівані запитання, розмова була корисною для всіх учасників. 

    СТРІЧКА НОВИН