Зі святом, любі!

7 березня 2017

7 березня феєричне видовище розгорнулося на сцені актової зали університету. Колектив Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку, викладачі й студенти вітали жіноцтво зі святом весни, й презентували свої творчі дарунки.

Розпочався концерт із вітання від ректора університету Анатолія Українця. А далі слово взяли ведучі Сергій Бригинець, Владислав Лаврега (факультет біотехнології та екологічного контролю), Євген Амаріца (Навчально-науковий інститут харчових технологій) і Олександр Кравчук (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу). Від них присутні дізналися і багато цікавих фактів про прекрасну половину людства, і новітню класифікацію жінок і, звичайно ж, почули неймовірно багато теплих щирих вітань.

Музичні дарунки пролунали від викладачів – кафедри теплоенергетики і холодильної техніки Валентина Петренка, кафедри фізики Сергія Баглюка, кафедри вищої математики Оксани Муляви. Вокальні композиції подарували студенти всіх інститутів і факультетів – Оксана Багайлюк, Євген Амаріца, Любов Кокоєва, Марина Кабак, Ілля Зубаш, Єлизавета Мілевська, Марія Лісовська, Діана Лисак, Василь Федикович, Роман Катюха, Соломія Чорна. Степан Ціолковський виконав соло на саксофоні. Хореографічні дарунки присутні отримали від танцювальних колективів факультету біотехнології та екологічного контролю й Навчально-наукового інституту економіки і управління. А завершилося свято прем’єрою пісні «Без тебе згораю», слова якої написала Марина Кабак (Навчально-науковий інститут економіки і управління), а аранжування зробив і виконав Василь Федикович (факультет енергетики і енергоменеджменту).

Наостанок усіх жінок тепло привітав директор Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Володимир Дикий.