Здобути вищу освіту!

10 квітня 2017

Викладачі кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу продовжують займатись профорієнтаційною діяльністю. Цього разу заступник декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу по роботі зі студентами, старший викладач кафедри Олена Тищенко та асистент кафедри Олена Дудкіна завітали до структурного підрозділу нашого університету – Коледжу ресторанного господарства (КРГ НУХТ).

Викладачі зустрілися зі студентами спеціальності «Ресторанне обслуговування», які вже у червні отримають диплом молодшого спеціаліста. Саме про перспективи продовження навчання на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за спорідненою спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» для здобуття освітнього ступеню «бакалавр» і поспілкувалися Олена Тищенко і Олена Дудкіна з потенційними абітурієнтами, зосередивши свою увагу на правилах прийому у 2017 році, організації вступного випробування з фахових дисциплін, обсязі державного замовлення попередніх років, вартості навчання, переліку документів і порядку їх подавання тощо. Присутнім були роздані буклети кафедри і факультету, а також продемонстровані промо-ролики про майстер-класи, котрі проходять на кафедрі, моменти з факультетських та університетських заходів.

Під час спілкування студенти коледжу задавали різноманітні питання щодо організації навчального процесу та студентського дозвілля. Унікальний комплекс навчальних лабораторій (лабораторія-ресторан, міні-броварня, лабораторії технології продукції ресторанного господарства, лабораторія барної справи), можливість займатися науково-дослідною роботою у студентських гуртках, брати учать у конкурсах професійної майстерності й наукових конференціях, проходити практичну підготовку у кращих готелях та ресторанах м. Києва – неповний перелік переваг навчання у нашому університеті, які дозволяють студентами зростати не лише професійно, а й особистісно, вибудувати систему моральних цінностей та орієнтацій, розвинути у собі комунікабельність, ініціативність, вміння працювати у команді.

Викладачі кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Олена Тищенко і Олена Дудкіна висловили сподівання, що студенти нашого структурного підрозділу оберуть рідний університет і найближчим часом стануть частиною факультетської та університетської сім’ї!