Здобутки вихованців

5 березня 2018

​На кафедру біотехнології і мікробіології завітала випускниця 2013 року Катерина Бурдак (Карпюк). Свого часу Катерина виконала дипломну магістерську роботу «Визначення моноклональних антитіл методом ферментативного аналізу» під керівництвом професора, доктора фармацевтичних наук Марини Борщевської. А наприкінці березня Катерина захищатиме дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук у Національному фармацевтичному університеті. А розпочиналось усе так: восени 2012 р. Катерина, ще студенткою, відвозила на ПАТ «Фармак» певну документацію, де після розмови з Мариною Іллівною, їй запропонували офіційне працевлаштування з можливістю виконувати магістерську роботу на базі фармацевтичного підприємства. Їй довелось навчитись поєднувати навчання в університеті і роботу, що дівчина успішно реалізувала.

Слід згадати, що свого часу Катерина порадила своїй землячці Лілії Никитюк поступати саме на кафедру біотехнології і мікробіології НУХТ для отримання кваліфікації біотехнолога. А нині Лілія Вікторівна є аспіранткою І курсу для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», яка була ліцензована кафедрою у 2016 році.

Що ж стосується Катерини, то нині вона працює в департаменті з біотехнології ПАТ «Фармак», а на рідну кафедру приїжджала, щоб поспілкуватись із викладачами та завідувачем кафедри Тетяною Пирог, яка, до речі, дала позитивний відгук на її автореферат дисертації. Тож бажаємо Катерині успіху, самореалізації, подальших наукових здобутків і кар’єрного росту!

    СТРІЧКА НОВИН