Збори факультету

6 вересня 2017

​6 вересня відбулися збори трудового колективу факультету біотехнології та екологічного контролю, на яких були присутні співробітники кафедр факультету: біотехнології і мікробіології, екології та збалансованого природокористування, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів, фізичного виховання.

Відкрила збори декан факультету Наталія Грегірчак, яку колектив одноголосно обрав головуючою. Був оголошений порядок денний та внесені пропозиції щодо обрання складу лічильної комісії для проведення процесу голосування. Враховуючи кадрові зміни, до складу вченої ради факультету введено заступника декана по роботі зі студентами Оксану Ничик та голову студентської ради факультету Марину Коваль.

За пропозицією загальних зборів штатних працівників факультету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками НУХТ, у члени вченої ради факультету висунуто, відповідно до визначеної квоти, кандидатуру старшого лаборанта кафедри екології та збалансованого природокористування Алли Жилик, яку одноголосно підтримали присутні.

Колектив факультету був ознайомлений з особливостями літньої вступної кампанії, зокрема зі значним цьогорічним зменшенням місць державного замовлення зі спеціальностей 101 «Екологія» та 161 «Хімічні технології та інженерія», були обговорені пріоритетні профорієнтаційні завдання для формування контингенту студентів

На зборах обрали головою профбюро факультету доцента кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Олену Подобій.

Деканом факультету Наталією Грегірчак були визначені основні завдання покращення освітньої, наукової, науково-методичної, профорієнтаційної та виховної діяльності факультету на 2017-2018 навчальний рік.

Із пропозиціями щодо покращення діяльності факультету, показників навчального процесу, а також навчально-методичної, наукової, профорієнтаційної та виховної роботи кафедр виступили завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог, завідувач кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Георгій Сокольський, доцент кафедри екології та збалансованого природокористування Ольга Тогачинська, завідувач кафедри фізичного виховання Ірина Павлюк.

Досягнення згадані, проблеми окреслені, перспективи намічені. Трудовий колектив факультету біотехнології та екологічного контролю готовий до нового напруженого навчального року!