Збагачуючи професійний досвід викладача

13 листопада 2017

​Згідно з планом навчально-методичної роботи на кафедрі управління персоналом та економіки праці відбувся методичний семінар «Методика виконання розрахунків в бакалаврських роботах студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці». Кафедра значну увагу приділяє даній проблематиці, розуміючи, що рівень виконання випускових робіт є лакмусовим папірцем якості майбутніх HR-фахівців.

Під час семінару були висвітлені алгоритм формування проектної частини бакалаврської роботи студентів, основні аспекти обґрунтування економічної доцільності запропонованих заходів, альтернативні підходи до представлення очікуваних результатів проекту та його впливу на основні показники діяльності підприємства чи установи.

Семінар супроводжувався мультимедійною презентацією, оформленою схемами, таблицями та  діаграмами, яку підготувала доцент кафедри Олена Безпалько. Методичний семінар досяг своєї мети, всі викладачі з великою цікавістю долучилися до обговорення проблематики, порушували актуальні питання, жваво дискутували, що дало змогу визначити основні складові побудови проектної частини випускових робіт студентів-ейчарів.

Всі присутні залишилися задоволені рівнем проведення даного заходу, відзначаючи, що такі методичні семінари дають змогу значно збагатити професійний досвід викладача.