Заслужене визнання

14 квітня 2018

13 квітня 2018 року в Івано-Франківську відбулося вручення ювілейної 15-ї премії «Тріумф». Ця акція проводиться з 2004 року з метою сприяння економічному розвитку міста та відзначення лідерів підприємництва.

Цьогоріч конкурсною комісією було визначено 12 номінацій. Приємно, що у номінації  «Кращий навчальний заклад з підготовки робітничих кадрів» кращим визнаний Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

І таке високе визнання цілком заслужене, адже колектив коледжу – це згуртована сім’я однодумців, що мислять і діють новаційно, креативно, випереджаючи час.

У день свого тріумфу колектив коледжу провів І турнір «Шкільна кулінарна ліга-2018» серед учнів Івано-Франківських шкіл, який організував Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Серед запрошених на заході були присутні заступник міського голови Богдан Білик, директор Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігор Смаль, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Світлана Бойчук.

Основною метою проведення турніру є розвиток і підтримка обдарованих дітей, підвищення інтересу школярів до вивчення кулінарного мистецтва, залучення учнів старшого шкільного віку до професійного самовизначення.

У турнірі беруть участь 24 команди школярів, роботи яких оцінюватиме компетентне журі із членів педагогічного колективу коледжу під керівництвом голови журі Тамари Горпинко.

Бажаємо конкурсантам успіху, натхнення та перемог!