Заслужена перемога

5 квітня 2018

3-4 квітня на базі кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит», честь НУХТ на якому захищала студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Аліна Цигляр.

Студентка представила на розсуд фахової комісії роботу «Бюджетна децентралізація та її вплив на доходи територіальних громад», виконану під керівництвом доцента кафедри фінансів Катерини Багацької. У своїй роботі вона на прикладі декількох територіальних громад, що вже об’єдналися, довела ефективність і доцільність реформи бюджетної децентралізації у формуванні та використанні бюджетних ресурсів.

Зазначимо, що до цієї актуальної теми у своїх наукових розвідках звернулися декілька конкурсантів, проте лише наша студентка відобразила актуальні результати реформи децентралізації на її найнижчому рівні – рівні об’єднаної територіальної громади. Змістовна доповідь і ґрунтовні відповіді на запитання членів комісії отримали високу оцінку фахівців і дозволили їй вибороти третє призове місце в конкурентній боротьбі із 44 претендентами на перемогу.

Вітаємо переможницю та її керівника і бажаємо їм подальших наукових здобутків та активного їх втілення в розбудову фінансової системи нашої держави!

    СТРІЧКА НОВИН