Запорука успішної професійної діяльності

17 травня 2017

​16 травня на базі Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ відбулася ІV науково-практична конференція серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області «Професійно-орієнтоване спілкування - один із основних способів інтеграції в світову професійну спільноту».

У конференції взяли участь студенти та викладачі 14 навчальних закладів Полтави та області. Голова методичного об‘єднання викладачів іноземної мови ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області Оксана Савченко виступила з доповіддю-презентацією стосовно професійно-орієнтованої комунікації. Студенти отримали можливість поділитися думками щодо необхідності володіння іноземною мовою, зокрема комунікативними навичками, в майбутній професійній діяльності. Під час виступу вони змогли продемонструвати свої комунікативні навички та вміння донести свою думку англійською мовою.

Полтавський коледж харчових технологій НУХТ представили студент групи 31-К комп‘ютерно-технологічного відділення Микола Лавренко з доповіддю «Професійне спілкування в ІТ- індустрії» та його науковий керівник, викладач англійської мови Наталія Бессараб. У організації конференції взяли участь викладачі Наталія Бессараб, Марина Радченко та Тетяна Сергєєва.

Результатом роботи стало видання збірки матеріалів конференції.

Такі заходи допомагають студентам не лише поглибити  знання з англійської мови, але й розширити кругозір та встановити соціальні контакти між собою.