Запали свою зірку

29 грудня 2016

З-поміж багатьох зимових свят Новий рік є найулюбленішим. Святкова атмосфера і піднесений настрій панували у Вінницькому коледжі НУХТ, де у фойє ІІ корпусу відбулася новорічна феєрія «Запали свою зірку».

Дід Мороз, Снігуронька, студактив коледжу та учасники художньої самодіяльності віншували викладачів, студентів, співробітників із наступаючими Новим роком і Різдвом Христовим

Дзвінкими голосами студентів лунали народні колядки та щедрівки. Артисти-аматори засівали присутніх зерном, бажали щедрої долі і благополуччя. За українською традицією колядники отримали від господаря щедрі дарунки.

Долучилися до вітань і профспілкові організації коледжу, які привітали солодкими подарунками кожного студента і кожного працівника.

Не залишилися поза увагою діти викладачів та співробітників, для яких профспілкою проведений Новорічний ранок.

Разом із Снігуронькою та Дідусем Морозом малята поринули у світ чарівної казки, де вони запалювали ялинку вогниками, танцювали рок-н-рол, відгадували загадки, наввипередки розповідали віршики і, звісно ж, демонстрували своє яскраве вбрання.

Новорічний настрій заполонив присутніх, і всі залишилися задоволені.

Тож нехай прекрасні зимові свята принесуть всім нам мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.