Занурення в історичне минуле

22 травня 2017

Колектив кафедри українознавства з 18 по 22 травня 2017 року провів заходи до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

18 травня 1944 року – трагічна дата в історії кримськотатарського народу, сенс і сутність якої набувають ще глибшого значення у сучасних політичних реаліях.

Викладачі кафедри, професори Надія Левицька, Світлана Буравченкова, доценти Євген Кобилянський, Сергій Береговий, Ольга Коцюбанська, Олена Пивоваренко провели низку заходів зі студентами першого курсу усіх факультетів і навчально-наукових інститутів НУХТ. Зокрема, круглий стіл «Спогади темної години» з переглядом документального фільму про життя і діяльність народного депутата України Мустафи Джемілєва; лекція-бесіда «May 18» для студентів англомовного проекту; обговорення презентації «Шлях додому» за спогадами відомого кримськотатарського митця Рустема Скібіна викликали жваве зацікавлення у студентської молоді, сприяли глибшому зануренню в історичне минуле. Під час проведення тематичних заходів усі викладачі використовували матеріали рекомендованої МОН України фотовиставки про насильницьку депортацію кримськотатарського народу.