Заманливі перспективи

16 березня 2017

Надзвичайно важливо в житті все робити з якоюсь конкретною метою. Зокрема, для студентів кінцевою ціллю є працевлаштування на передових сучасних підприємствах галузі задля того, щоб максимально реалізувати себе, використовуючи всі набуті в нашому університеті навички та знання.

Саме тому на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів значну увагу приділяють плідній співпраці з провідними підприємствами м'ясопереробної галузі. 15 березня доцент кафедри, відповідальний за практичну підготовку студентів Олег Галенко організував зустріч студентів 3, 4 та 5 курсів спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки м'яса» з представниками одного з найбільших виробників м'яса та продуктів перероблення птиці в Україні ТОВ «Комплекс Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата»). На зустріч зі студентами прибули директор департаменту м'ясопереробного виробництва Лідія Кошова та директор департаменту управління персоналом всього комплексу Валерія Задорожня, яка, до речі, випускниця нашого університету.

Студенти дізналися, що ТОВ «Комплекс Агромарс» - вертикально інтегрований аграрний холдинг, який динамічно розвивається і організаційно пов’язує всі етапи бізнесу від вирощування зернових культур, виготовлення комбікормів, розведення племінної птиці, відгодівлі курчат-бройлерів до забою птиці, перероблення м’яса і його реалізації через власну франчайзингову мережу, а також що географія експорту продукції охоплює майже всю земну кулю.

Головне виробництво знаходиться в с. Гаврилівка (Вишгородський район, Київська область). До структури холдингу входять: філія «Гаврилівський птахівничий комплекс»; броварська філія; філія «Бориспільський комбікормовий завод»; філія «Київкомбікорм».

Крім цього, шановні гості детально розповіли про умови проходження виробничої практики на підприємстві та працевлаштування випускників університету.

Студентів 3 і 4 курсу дуже зацікавила можливість проходження практики, адже підприємство офіційно працевлаштовує студентів на період практики, оплачує роботу, надає харчування та житло, а найголовніше, детально ознайомлює з усіма технологічними процесами на виробництві та новітнім обладнанням. Для студентів 5-го ж курсу заманливою стала інформація, що холдинг готовий по результатах проходження співбесід брати наших студентів відразу на посади майстрів і помічників технолога, навіть, без досвіду роботи, лише з дипломом нашого університету, що вже свідчить про достатній рівень підготовленості випускників.

Бажаємо нашим студентам і випускникам правильно обирати місця працевлаштування в майбутньому!