Закономірний результат

19 червня 2017

Ще п’ять студентів кафедри біотехнології і мікробіології поповнили лави кваліфікованих магістрів-біотехнологів, адже на кафедрі відбувся черговий захист дипломних робіт студентів заочної форми навчання освітнього ступеня «магістр».

Роботи магістрантів оцінювала екзаменаційна комісія у складі: к.т.н., завідувача відділу біотехнології Інституту продовольчих ресурсів НААН України Світлани Даниленко (голова), завідувача кафедри біотехнології і мікробіології д.б.н., професора Тетяни Пирог, к.т.н., доцента Віктора Стабнікова, к.б.н., доцента Оксани Скроцької та к.т.н., доцента Світлани Тетеріної (секретар).

Переважна більшість студентів, чиї роботи були розглянуті комісією, – справжні практики і вже можуть похвалитись певним кар’єрним ростом. Так, серед «новоспечених» магістрів майстер дільниці пакування ІФГЛЗ ПАТ «Київмедпрепарат», менеджер із управління портфелем проектів корпорації «Артеріум», фахівець із тендерних закупівель ТОВ «Бізнес Центр Фармація»; старший хімік-аналітик лабораторії хімічного контролю відділу контролю якості ТОВ «Біофарма-Інвест».

Відзначимо, що захист магістерських робіт відвідали представники провідної міжнародної спеціалізованої фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм»: керівник відділу проектів R&D Наталя Литвиненко та менеджер відділу проектів R&D Ольга Третякова. Потенційних роботодавців зацікавило те, що всі представлені магістерські роботи були присвячені вирішенню актуальних проблем біотехнології та фармації.

Вражала різноплановість тематик виконаних робіт. Цього року були представлені  роботи: «Забезпечення якості стерильних лікарських засобів у поліетиленових контейнерах за технологією ВFS на основі прогнозування виробничих ризиків та валідації процесу», «Атомно-абсорбційна спектроскопія як ефективний спосіб виявлення домішок у лікарських препаратах», «Лізат біфідобактерій як діюча речовина косметичного крему з пробіотичними властивостями», «Особливості одержання біологічно активних речовин з розторопші плямистої», «Процедура біовейвер для розробки і реєстрації генеричних лікарських засобів».

Високий науковий рівень виконання робіт, чіткі та лаконічні доповіді магістрантів, креативні мультимедійні презентації, впевнені та ґрунтовні відповіді на запитання членів комісії та гостей захисту мали закономірний результат: з п’яти робіт три оцінено на «відмінно» і дві –  на «добре».

Вітаємо магістрів-біотехнологів із успішним захистом і бажаємо нових звершень у професійній діяльності!