Заключний етап навчання

17 травня 2017

16 травня 2017 р. у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся захист переддипломної практики студентами випускного курсу спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв». Студенти гідно представили комісії свої звіти та підтвердили готовність до захисту дипломного проекту і подальшої самостійної роботи на виробництві.

Переддипломна практика є заключним етапом підготовки спеціалістів після закінчення теоретичного курсу навчання, а її захист можна вважати репетицією захисту дипломного проекту. Вона дає можливість пошуку матеріалу для написання дипломної роботи, а також допомагає здобути практичні навички для подальшої роботи та навчання.

У підсумку комісія проаналізувала та оцінила студентські доповіді, вказала на допущені помилки та недоліки, відзначила позитивні моменти, побажала випускниками вдалого захисту дипломних проектів та успіхів у майбутній професійній діяльності.