Закарпатська толока

5 квітня 2017

У Свалявському технічному коледжі НУХТ, як і в інших населених пунктах та організаціях Закарпаття люди вийшли на загальну толоку прибирати свої вулиці, прилеглі території та місця загального користування.

Привести до ладу свій двір, а це понад 2,5 га території, вийшли зо дві сотні працівників, викладачів і студентів. Хто перекопував клумби та пересаджував квіти, хто білив дерева чи прибирав територію, а дехто взявся за фарбування бордюрів, що відділяють пішохідні доріжки. Роботи вистачило всім.

Крім прибирання  займалися ще й озелененням території.  Викладачі коледжу висадили понад 30 дерев. Зокрема, 4 граби звичайні, 2 каштани, 8 беріз, 7 лип і 9 ялинок карпатських.

Територія біля навчального закладу в Сваляві  – одне з місць, яке відвідує багато місцевих жителів і туристів, бо розташована вона в самому центрі міста.  Адміністрація, педагогічний  колектив і працівники виробничої сфери дбають, щоб вона гармонійно вписувалася у весняний ансамбль зелених насаджень курортного містечка.

Метою акції є не лише прибирання та озеленення  громадських територій і місць відпочинку, але й виховання відповідального ставлення до навколишнього середовища та формування екологічної свідомості громадян, і, в першу чергу, підростаючого покоління.

Тому спільними зусиллями студентів, викладачів і комунальних служб міста було організоване прибирання і міського парку відпочинку ім. І.Франка.