Задля успішного майбуття

2 жовтня 2015

1 жовтня студенти кафедри маркетингу відвідали Виставку програм практики та стажування в КНЕУ, де познайомилися із перспективами роботи на провідних вітчизняних та зарубіжних підприємствах – «1+1 Media», ARCE contact center, Baker Tilly, British American Tobacco, «Coca-Cola», Life-Astelit, Mazars, PricewaterhouseCoopers, UniCreditBank, «Альфа» банк, «Ашан», Вентиляційні системи «VENTS», «Воля», Максі-Маркетинг, МТС Україна, Ощадбанк, Правекс Банк, ПроКредит Банк, Укртелеком, Філіп Морріс Україна та інших.

Особливо зацікавили маркетологів і рекламістів програми практики та стажування від американської соціологічної маркетингової компанії Nielsen Holdings.

Крім того, в межах виставки проводилися майстер-класи та тренінги з працевлаштування від топ-менеджерів компаній-учасників, презентації роботодавців. Студенти отримали практичні навички в сфері assessment center – комплексної оцінки персоналу роботодавцем, яка дозволяє виявити професійні і психологічні особливості співробітників, розкрити їх потенціал та визначити відповідність посадам, які вони займають на підприємстві.

В цілому, слід зазначити, що розроблення програм практики та стажування, участь у виставці підприємств характеризує високий рівень їх соціальної відповідальності як роботодавців. Студенти отримали цінну інформацію стосовно перспектив проходження практики, стажування та майбутнього працевлаштування на найкращих підприємствах, чия продукція та послуги представлені на ринку України, а також корисні практичні навички, які мають допомогти скласти ефективне резюме та успішно пройти співбесіду під час працевлаштування.