За зовом душі

14 квітня 2017

​У парку ім. Тараса Шевченка відбувся фінал ХІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця".  Вже 12 років поспіль сотні волонтерів Києва об'єднуються заради спільної мети - збору коштів на медичне обладнання для дитячих лікарень. Цього року у рамках акції збирали кошти для офтальмологічних відділень дитячих лікарень.

Протягом цьогорічної акції відбулося багато різноманітних заходів, активними учасниками й волонтерами яких були студенти нашого університету. Не менш активну волонтерську підтримку надали наші студенти і під час численних заходів фіналу акції: танцювальних майстер-класів, ярмарку хенд-мейду, фотозони, акустичного концерту, флешмобу "Живе серце", ігор і розваг для дітей, параду байкерів тощо.