З найкращими побажаннями!

14 квітня 2017

Наближається найбільше християнське свято – Великдень, на яке чекають і до якого готуються всі. І, найперше, – печуть духмяні паски – головний символ свята. Аби скуштувати їх й хоч на хвильку відчути світлу атмосферу свята могли наші захисники, колектив Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІ ХТ) за участі студентської ради університету й студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу приготував для бійців АТО великодні посилки.

Працювали за покликом серця, злагоджено й від душі. Участь у випіканні пасок брали: директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко разом із дочкою, завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, доценти кафедри Олена Білик, Юлія Бондаренко, Анна Грищенко та студенти ННІ ХТ. Студрада університету виділила кошти на придбання формочок, студенти ННІ ХТ і факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу підготували вітальні листівки з теплими щирими побажаннями. Зауважимо, що сировиною для випікання пасок забезпечив волонтер Костянтин Скопа.

14 квітня святкові посилки старанно спакували й передали волонтерам. 258 пасок вирушили у дорогу із найкращими побажаннями для наших захисників. Нехай наступний Великдень вони святкують уже вдома!