З думками про майбутнє

14 лютого 2018

​Триває період дистанційного навчання, проте викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування активно займаються профорієнтаційною роботою. Зокрема, старші викладачі Олена Кохан і Лариса Яненко заохочують студентів університету відвідувати рідні школи аби розповісти нинішнім школярам про своє студентське життя, навчання в університеті, результати та досягнення.

Студентка факультету біотехнології та екологічного контролю Дарія Жалюк відвідала загальноосвітню школу I-III ступенів № 35 у м. Вінниці, де зустрілась із учнями старших класів. Вона розповіла їм про НУХТ, спеціальності, за якими здійснюється навчання. Проте найбільшою її гордістю є вивчення біотехнології, адже наукова база факультету найпотужніша в Україні. Студентка також розповіла про те, що студенти мають змогу вже з перших років навчання під керівництвом викладачів займатись науковою діяльністю, досліджуючи питання, що становлять інтерес для них і виступати на студентських конференціях.

Студент Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого Василь Клименко спілкувався з учнями Мокиївського НВК на Полтавщині. Василь поділився враженнями від навчання в університеті, від  позанавчальних заходів, насиченого студентського життя. Хлопець у майбутньому стане інженером-механіком, тож розповідав про престижність обраної професії, про те, що університет сприяє працевлаштуванню своїх випускників, що є надзвичайно важливим в умовах сьогодення.

Валентин Подолянчук завітав до ЗОШ I-III ступенів № 6 у м. Новограді-Волинському Житомирської області.  Він також навчається на факультеті біотехнології та екологічного контролю, й розповідав учням про професійну команду викладачів, які навчають, наставляють, ділячись своїми знаннями і досвідом із молоддю, тим самим, відкриваючи обрії майбутнього,  про самостійне студентське життя, про веселощі та обов’язки.

Студенти зазначають, що їх розповіді викликали жвавий інтерес школярів щодо навчання в нашому університеті, тож з вересня будемо чекати нових першокурсників.

Викладачі кафедри вдячні своїм студентам за таке сприяння школярам у виборі майбутньої професії, за розвиток пізнавальних інтересів і виявлення у старшокласників схильностей щодо майбутньої кваліфікації. 

    СТРІЧКА НОВИН