Яскравий візит

1 червня 2018

​Чергова група студентів-фіналістів конкурсу на Кращу академічну групу НУХТ 2018 р. у якості винагороди за свої старання у навчанні та активну громадську діяльність, отримала можливість відвідати провідне молочне підприємство України – ТОВ «Люстдорф».

Екскурсія розпочалася ще до приїзду на виробництво. Єльміра Джангірова, яка супроводжувала екскурсійну групу, розповіла історію виникнення компанії «Люстдорф» та цікаві факт із виробництва, а створена приємна та невимушена атмосфера спілкування панувала впродовж всієї поїздки.

На підприємстві екскурсію виробничими цехами проводила інженер з якості ТОВ «Люстдорф» Людмила Кузьміна. Ознайомлення з технологічним процесом виробництва молока і кисломолочних продуктів здійснювалося від початку приймання сировини та завершилося ділянкою фасування і зберігання готових виробів. Слід відзначити високу майстерність екскурсовода та вміння легко і доступно пояснювати суть складних технологічних операцій, особливості їх проведення. Зацікавлення екскурсійної групи викликали заходи, реалізовані на виробництві зі впровадження систем якості та безпечності харчової продукції.

Звісно, важливі події нашого життя незабутніми роблять їх деталі. Під час екскурсії таким яскравим моментом стало спілкування із Людмилою Кузьміною. Наведені приклади реальних виробничих ситуацій та обговорення способів їх вирішення, які були реалізовані колективом підприємства, а також способів, запропонованих студентами, додали особливого настрою заходу. За результатами екскурсії відвідувачі переконались у важливості та необхідності виховання культури виробництва харчових продуктів.

Приємним завершенням заходу стала дегустація готових виробів. А, вирушаючи додому, всі учасники отримали фірмові пакети виробника з продукцією компанії «Люстдорф».

Студенти щиро вдячні Єльмірі Джангіровій та колективу підприємства «Люстдорф» за надану можливість практичного пізнання своєї спеціальності, мотивацію до професійного росту та самовдосконалення.

    СТРІЧКА НОВИН