Яскраве свято

22 травня 2017

У Смілянському коледжі харчових технологій нашого університету під девізом «Citius, Altius, Fortius!» відбувся День Європи. 17 академічних груп коледжу - країн Європейського Союзу взяли участь у спортивних, кулінарних і розважальних змаганнях.

Першим завданням для учасників заходу  став конкурс-презентація країн «Ми у Європі». Кожна група  мала 1,5 хвилини на представлення своєї країни, а судді - клопіт у визначенні найкращих.

Серед виступів команд найяскравішими були представлення країн:

1 місце – Австрія (гр. ВХК15), Україна (гр. МЕХ15);

2 місце – Іспанія (гр. ОРГ/МД16), Франція (гр. ВХК16), Велика Британія (гр. КВП15);

3 місце – Греція (гр. ПСК15), Кіпр (гр. МЕХ/ОМР16), Угорщина (гр. ВЦР16), Болгарія (гр. ВЦР14);

Наступним конкурсом стали Європейські змагання, які  проводилися окремо як для юнаків,  так і для дівчат. Молодь змагалася у боротьбі на поясах, складанні та розбиранні автомату АК-74, армреслінгу, перетягуванні канату, стрибках на великій скакалці, дартсі, гнучкості, пляжному волейболі.

Останнім завданням був улюблений конкурс кашоварів «У здоровому тілі - здорова національна їжа». Критеріями оцінювання суддів стали смакові якості, національний колорит та креативність у презентації страви.

Журі визначило переможців конкурсу:

1 місце - Словаччина ( гр. ПСК16), Австрія (гр. ВХК15), Бельгія (гр. ОКС16);

2 місце - Чехія (гр. КВП16), Кіпр (гр. МЕХ/ОМР16), Польща (гр. ВЦР15);

3 місце - Італія (гр. ВХК14), Угорщина (гр. ВЦР16), Франція (гр. ВХК16);

Слова вітання для всіх у цей день лунали і з нагоди безвізу. Європа дійсно стала ближчою для України. Сподіваємося, що мрії студентів,  продемонстровані  під час представлення  європейських країн, стануть реальністю, і вже в наступному році молодь відвідає Європу.