Визначитися з вибором

20 квітня 2017

На факультеті біотехнології та екологічного контролю Read Moreвідбулася звітна конференція студентів, на якій були присутні 70 осіб – представники від своїх академічних груп, а також декан факультету Наталія Грегірчак і заступник декана Інна Лич. Голосування проходило шляхом підняття мандатів.

Конференція розпочалася з обрання головуючого конференції, секретаря, лічильної комісії та затвердження порядку денного. Останній, в свою чергу, складався зі звіту голови студентської ради про виконану роботу за період 2016-2017 навчального року, звіту голови студентської ради гуртожитку №3, звіту про роботу голови профбюро факультету та затвердження кандидатів на пост голови студентської ради факультету і гуртожитку.

Першим зі своїм звітом виступив голова студентської ради факультету Валентин Моцар, який в першу чергу подякував студентам факультету, що протягом року активно долучались до різноманітних заходів, а далі відзвітував по усіх аспектах діяльності студради.

Наступним виступив голова студентської ради гуртожитку Володимир Федоренко. Він звітував про організацію культурно-масового дозвілля, трудову діяльність, та порядок у гуртожитку. Володимир розповів про суботники, які були проведені у різних районах міста Києва та інші заходи. Далі був виступ Ольги Мамчур, профорга факультету, яка розповіла про роботу профкому і проведення благодійних заходів на факультеті.

І от конференція дійшла до кульмінаційної частини – затвердження кандидатів на пости голів студентського самоврядування факультету.

Після міні-дебатів та активного обговорення, на зборах були затверджені кандидатури на посаду голови студентської ради факультету БТЕК – Марини Коваль і Анни Зварич. Крім того, на посаду голови гуртожитку №3 були запропоновані Володимир Федоренко та Іван Кутрик. Тож тепер на факультеті з нетерпінням чекають на вибори студентського самоврядування.