Вивчаємо англійську

7 липня 2017

За ініціативи керівництва Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ в нашому університеті працюватиме літня школа з вивчення англійської мови студентами та викладачами. Її роботу забезпечать п’ять досвідчених викладачів зі Сполучених Штатів Америки, що представляють Transform English Academy.

7 липня вони прибули до нашого університету, й розпочали знайомство з ним із робочої зустрічі з проректором з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярославом Засядьком, директором Навчально-наукового інституту економіки і управління Олегом Шереметом і заступником директора Наталією Слободян.

Кампус із вивчення англійської мови в університеті працюватиме з 8 по 15 липня. На заняттях передбачено: три години аудиторної роботи, одна година  розмовної практики віч-на-віч викладача зі студентом, три години групової роботи розважального характеру.

Є всі підстави сподіватися, що започаткована ініціатива допоможе значно підвищити рівень володіння англійською мовою студентів і викладачів НУХТ, а також стане щорічною доброю традицією нашого університету.