Високий рівень знань – високі здобутки

11 червня 2018

​Студентки спеціальності «Маркетинг» Наталія Войтович та Анна Софійченко підтвердили свій високий науково-професійний рівень перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» (за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр).

Бакалаврська робота «Дослідження змін у споживчому середовищі» Наталії Войтович здобула Дипломом І ступеня.

Презентація магістерської роботи «Методичні підходи до обґрунтування сучасних методів вивчення поведінки споживачів продукції підприємства» Анни Софійченко принесла їй Дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо студенток і їх наукового керівника, доцента кафедри маркетингу Тетяну Бєлову з перемогою! Бажаємо не спинятися на досягнутому й впевнено крокувати до нових здобутків!