Високі результати

13 травня 2017

На базі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління», право участі в якому вибороли 45 студентів із різних університетів України.

ІІ етап олімпіади складався з двох турів. У першому турі учасники олімпіади виконували комп’ютерні тестові завдання, які вимагали високого рівня теоретичної підготовки, а у другом – вирішували ситуаційні завдання. Наш університет на олімпіаді представляли студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) спеціальності "Менеджмент".

За результатами двох етапів олімпіади були оголошені імена переможців, серед яких і студенти ННІ ЕіУ.

Дипломом за І місце нагороджений магістрант спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Віталій Зарубін, який показав високий рівень теоретичної та практичної підготовки з даної дисципліни і здобув найвищу кількість балів.

Магістрантка спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Дар’я Білоконь нагороджена сертифікатом за перемогу у номінації «За аналітичне мислення».

Студентка четвертого курсу спеціальності «Менеджмент» Катерина Шахрай нагороджена дипломом за високий рівень теоретичної підготовки.

Щиро вітаємо студентів інституту ЕіУ з такими високими результатами у фаховій олімпіаді та бажаємо численних здобутків у майбутньому!