Виробничники шукають таланти!

11 грудня 2015

10 грудня 2015 р. в університеті відбулася цікава зустріч викладачів випускових кафедр (технології молока і молочних продуктів, технології оздоровчих продуктів, технічної механіки і пакувальної техніки) та студентів відповідних спеціальностей із представниками ТОВ «Фірма «Фавор».

Генеральний директор підприємства Раїса Михайлова познайомила присутніх із підприємством, його історією, досягненнями і проблемами сьогодення.

ТОВ «Фірма «Фавор» спеціалізуються на виробництві продуктів для дитячого і дієтичного харчування. Фірмою застосовуються технології з коротким, до однієї доби, періодом проходження молока-сировини від доїння корів до виходу готової продукції, при цьому з рецептури виключені консерванти і високотемпературне оброблення сировини, в результаті чого зберігається поживна цінність продуктів.

Фірма постачає свою продукцію до шкіл і дитячих садків 6-ти районів м. Києва. Якість молочної продукції фірми «Фавор» відзначена дипломами і нагородами багатьох конкурсів і виставок.

Раїса Михайлова запропонувала допомогу підприємства у практичній підготовці студентів університету, починаючи з 3 курсу. Спільний план щодо реалізації якісно нового підходу до проходження студентами практики на ТОВ «Фірма «Фавор» буде розроблений та погоджений найближчим часом.

Кращі випускники НУХТ, які виявлятимуть високий професійний рівень підготовки, будуть працевлаштовані на підприємстві з перспективою подальшого кар’єрного зростаня.

У зустрічі також взяли участь молоді фахівці (серед яких, до речі, і випускник нашого навчального закладу Євген Сіраш), які розповіли про свій виробничий досвід і етапи становлення з перших років роботи на підприємстві.

Генеральний директор підприємства Раїса Михайлова і заступник директора з виробництва Наталія Тюріна дали ґрунтовні відповіді на всі запитання студентів.

Наприкінці зустрічі студенти змогли продегустувати молочну продукцію, а гості університету познайомилися з кафедрою технології молока і молочних продуктів.

Викладачі і студенти щиро вдячні керівництву ТОВ «Фірма «Фавор» за цікаву зустріч і за взаємне творче спілкування, та сподіваються на подальшу спільну і плідну співпрацю!

Фотоальбом...