Вирішуємо нагальні проблеми

6 березня 2018

​У компанії «великої четвірки» Deloitte Ukraine відбувся Hackathon Collaboratе to makе thе firm Succееd, де її співробітники разом зі студентством вирішували нагальну проблему по залученню молодих спеціалістів. До складу чотирьох студентів-учасників заходу була запрошена третьокурсниця управлінець персоналом Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ Маргарита Глебська.

Гості змогли ближче познайомитися з цінностями та корпоративною культурою Deloitte, дізнатися про численні активності та бенефіти для персоналу від команди Talant (внутрішнього HR-департаменту Deloitte), програми соціальної відповідальності, до яких залучаються працівники та на рівні компанії («зелений офіс», екологічні акції, благодійність, у тому числі підтримка людей із синдромом Дауна, онкохворих дітей, допомога колишнім військовим у їх адаптації до мирного життя тощо), про інструменти стимулювання співробітників до інновацій.

Делойтівці презентували студентам три проекти розвитку позитивного іміджу своєї компанії як роботодавця в Інтернет, що стало предметом для жвавих дискусій, та отримали безліч варіантів того, у який спосіб їх доповнити та просунути у глобальній мережі з позиції реальних користувачів, на яких націлені ці проекти. У результаті вийшла ефективна колаборація молодих активних кандидатів, зацікавлених розпочати кар’єру в міжнародній компанії-лідері, та її представників-мейкерів.   

    СТРІЧКА НОВИН