Випускний…

3 березня 2018

Хоча перший день весни зустрів всіх хуртовинами та заметілями, в актовій залі університету панувала затишна та святкова атмосфера. Цього дня відбулось свято вручення дипломів випускникам – магістрам денної форми навчання  та бакалаврам заочної факультету біотехнології та екологічного контролю.

Ця весна для випускників стала особливою, адже вони перегорнули ще одну сторінку свого життя – закінчили університет, де їх життя було сповнене цікавих моментів, неймовірних пригод та багато іншого. Але, на жаль, їх студентські роки позаду, а попереду – самостійне життя, де кожний із них піде своєю стежиною.

Святковий концерт під акомпанемент тріо ведучих Владислава Шульженка, Ірини Татарчук і Владислава Лавреги пролетів як одна чарівна мить. Надзвичайно емоційно гості свята зустріли авторську пісню «Випускний», виконану незмінною учасницею факультетських заходів Любов’ю Кокоєвою.

Тепло привітала своїх вихованців декан факультету Наталія Грегірчак. Не менш щирими й зворушливими були напутні слова завідувачів кафедр – біотехнології та мікробіології Тетяни Пирог, екології та збалансованого природокористування Олени Семенової, хімічних технології харчових добавок та косметичних засобів Георгія Сокольського.

Наказ ректора про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і освітнього ступеня «магістр» оголосили декан Наталія Грегірчак і заступник декана з навчально-виховної роботи Інна Лич. Вони ж вручили найкращим студентам грамоти за особисті наукові здобутки, активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету. Значну частку уваги на дійстві отримав Містер НУХТ-2017 Сергій Бригінець – найкреативніший випускник цього року, який своїм позитивним ставленням до життя, яскравим гумором і вмінням «завести» публіку увесь період свого навчання надихав всіх навколо себе; без участі якого на сцені важко уявити будь-який як факультетський, так і всеуніверситетський захід.

Закривали вечір теплі слова вдячності викладачам, батькам, одногрупникам від випускників Валентина Моцара, Наталії Котовської, Вікторії Когут та Людмили Єлісєєвої, які, ледь стримуючи сльози, зізналися, що ці п’ять з половиною років назавжди залишаться в їх пам’яті як найкращі моменти життя.

Колектив факультету біотехнологій та екологічного контролю бажає своїм вихованцям творчої наснаги, успіху у всіх починаннях, здійснення найзаповітніших мрій, високого кар'єрного зростання.

Фотоальбом...

    СТРІЧКА НОВИН