Вибір зроблений!

19 травня 2017

18 травня відбулися вибори студентського самоврядування факультетів/інститутів та університету.

Голосування проходило в системі Moodle, де студенти мали змогу віддати свій голос за найкращого, на їх думку, кандидата від факультету або інституту, який буде представляти права студентів на різних рівнях..

Так, станом на 23:59 активність виборців по університету складала 21%, зокрема:

·                    факультет автоматизації і комп’ютерних систем (АКС) – 19,9 %;

·                    факультет біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) – 28,5 %;

·                    факультет енергетики і енергоменеджменту (ЕН) – 27,9 %;

·                    факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) – 27,3 %;

·                    факультет інженерної механіки та пакувальної техніки (ІМПТ) – 26,8%;

·                    Навчально-науковий інститут економіки і управління (ННІЕіУ) – 16,5 %;

·                    Навчально-науковий інститут харчових технологій (ННІХТ) – 20,7 %.

Отже, результати цьогорічних виборів.

Вітаємо нашу нову студентську раду та бажаємо наснаги та легкої реалізації всіх задуманих заходів!