Вибір на все життя

13 жовтня 2017

Вибір професії – один із головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Професійна інформація дає школярам змогу ознайомитись із різними професіями, з вимогами, які ці професії пред’являють людині, а також з тим, де ними можна оволодіти. З цією метою 12 жовтня спеціалісти Макарівського районного центру зайнятості спільно з Макарівським районним відділом освіти, в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала організували та провели Ярмарок професій-2017 для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району.

Під час проведення профорієнтаційного заходу представники Навчально-наукового інституту харчових технологій нашого університету допомагали свідомо обрати майбутню професію. Зокрема, асистент кафедри технології молока і молочних продуктів Ульяна Кузьмик розповіла про університет, правила прийому, умови навчання, організації наукової роботи, дозвілля студентів та перспективи подальшого працевлаштування.

Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками ННІХТ, отримати кваліфіковані відповіді на запитання.