Втілення новітніх технологій

1 березня 2017

Студенти Полтавського коледжу харчових технологій нашого університету разом із викладачами Тамілою Михайлик, Ніною Василевською, Іриною Гузевською та Іваном Тригубою відвідали СТОВ Агрофірма «Маяк».

Агрофірма «Маяк» - це втілення новітніх технологій у сучасне сільське господарство. Це модернізований та автоматизований процес доїння, раціональний процес годівлі та комфортні умови утримання корів і телят.

Галузь тваринництва вважається одним із найбільш перспективних напрямків розвитку. Використовуючи системний підхід та сучасні технології, агрофірмі «Маяк» вдалося перетворити тваринництво на високорентабельний агробізнес.

Основним напрямком розвитку є скотарство, свинарство, племінна справа, птахівництво, вівчарство, бджільництво, кормовиробництво.

На агрофірмі «Маяк» найпередовіша у світі технологія доїння – доїльна зала американського виробництва «Боу-Матік». Американські доїльні технології забезпечують найвищий ступінь чистоти молока.

У галузі рослинництва агрофірма «Маяк» займається вирощенням сільськогосподарських культур: зернових, технічних, круп'яних культур для власної переробної галузі; цукрових буряків; кормових культур для тваринництва.

Поряд із молочним скотарством розвивається також і м'ясне. Вирощені в господарстві худоба, птиця та продукти тваринництва - молоко і яйця - є сировиною для виробництва ковбасних виробів.

Студенти детально познайомилися з м’ясокомбінатом і молочною фермою «Годувальниця-2» й переконалися, що при виробництві молока і переробленні м’яса застосовуються інноваційні технології та перспективне новітнє обладнання, що визначає відмінну якість м’ясо-молочної продукції.

Адміністрація агрофірми запросила студентів коледжу на виробничу практику з перспективою працевлаштування.