Всі на старт!

1 червня 2018

1 червня колективи структурних підрозділів навчально-наукового комплексу НУХТ долучилися до Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018».

Забіг відбувся у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ з метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ на старт вийшли близько 150 учасників, серед яких були усі студенти перших курсів, заступники директора з навчальної, виховної, господарської роботи, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі і співробітники коледжу, а також гості, які виявили бажання взяти участь у забігу.

Після проходження фінішної лінії кращі бігуни були відзначені пам’ятними призами.

Кращому спортсмену коледжу 2017-2018р., якою виявилась студентка 11-А групи Анна Лобчук, керівник фізичного виховання Олександр Шерстюк вручив почесну нагороду.

Нагадаємо, що захід ініційований Міністерством освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України. Забіг відбувся одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або у паркових зонах, на стадіонах та в інших місцях.

Бажаємо усім учасниками забігу «Зелена миля 2018» довголіття у спорті і до зустрічі на бігових доріжках!