Все про можливості

3 листопада 2017

3 листопада 2017 року в науковому читальному залі Науково-технічної бібліотеки університету відбувся науково-практичний семінар,  направлений на покращення навичок ефективної роботи з базою даних Scopus, що дозволяє відслідкувати стан і динаміку показників затребуваності, активності та індексів впливу діяльності окремих вчених і дослідницьких організацій.

Із доповіддю «Scopus. Основні можливості для науковців» виступила завідувач відділу інформаційних технологій бібліотеки Інна Путіліна.

Під час семінару розглянули основні функціональні можливості системи: пошук документів в базі даних Scopus, профіль автора та його коригування в базі даних Scopus, профіль організації в базі даних Scopus, індекс Хірша, джерела, які індексуються базою даних Scopus, журнальні метрики цитування.

Співробітники Науково-технічної бібліотеки вивчають можливості роботи з цією базою даних і пропонують інформаційно-консультативну підтримку дослідникам і науковцям університету.