Вручення дипломів

12 лютого 2018

Свято прощального дзвоника 9 лютого відбулося у актовій залі Свалявського технічного коледжу НУХТ.

З вітальними словами до колишніх студентів звернулись директор коледжу Василь Йовбак, завідувач кафедри готельно-ресторанного господарства, завідувач Центру зайнятості, власниця мережі готелів Закарпаття,  а також куратори груп ДВ-141 – Світлана Григаш, ДВХ-142 – Світлана Сорокопуд і ДТГ-145 – Михайло Станкович.

Наставники вручили довгоочікувані дипломи випускникам і побажали, перш за все, стати справжніми людьми та досягти кар’єрного росту у вибраній професії і ніколи не забувати рідний коледж.

Поетичними рядками випускників привітали студенти-першокурсники Катерина Штецо, Олександр Супп, Віолетта Шестак, Жанна Чорній, Емма  Ковбінь, Ангеліна Сегеді. Музичні вітання підготували студенти Іван Ливч, Ольга Гвоздьова, Надія Лазар та Інга Тейфел.