Вразити гастрономічно!

15 березня 2017

На кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу відбулося відкрите лабораторне заняття з навчальної дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» асистента Володимира Польовика на тему «Технологія страв з відвареної, припущеної та тушкованої птиці» для студентів спеціальності «Харчові технології» 1 курсу зі скороченим терміном навчання, які вступили до університету на основі ОКР «молодший спеціаліст».

Дисципліна «Технологія продукції ресторанного господарства» є невід’ємною складовою якісної професійної підготовки майбутніх технологів харчування. Викладач системно та послідовно познайомив студентів із навчальним матеріалом, підтримуючи зв'язок із лекційним курсом і навчальними матеріалами інших дисциплін, ґрунтовно та зрозуміло відповідав на запитання студентів. Заняття було проведене з використанням мультимедійної презентації та роздаткового матеріалу для полегшення сприйняття теми студентами.

Майбутнім технологам пояснили технології страв із птиці відвареної, припущеної і тушкованої, які мали відпрацьовувати на лабораторній, – суфле, зраз парових, биточків і грудки, фаршированої моцарелою. А як гарніри до основних страв запропонували гарбузове, морквяне, шпинатне пюре, тушковані овочі й овочі-гриль, поленту. Володимир Польовик допомагав студентам справлятися із труднощами під час приготування страв, давав цікаві поради та підтримував постійний контакт із аудиторією. Смако-ароматичні характеристики страв із птиці із гарнірами до них присутні змогли оцінити під час дегустації, попередньо обговоривши теоретично всі її етапи. За результатами плідної роботи, страви були допущені до реалізації, але головне, що варто відзначити, вразили і студентів, і викладачів естетично, і гастрономічно.

Викладачі кафедри, які були присутніми на відкритому занятті, відзначили професійну компетентність Володимира Польовика, якому вдалося досягнути основної мети – вивчення основних особливостей і відпрацювання технології страв із птиці в умовах закладів ресторанного господарства.