Вражаючий рівень

10 травня 2017

У Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ) відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства». У роботі конференції взяли участь представники понад сорока вищих навчальних закладів України. Наш університет представляв доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Роман Мукоїд та студенти-магістри першого року навчання.

Конференція розпочалася з пленарного засідання, після чого її роботу продовжили у секції «Процеси і обладнання виробництва та переробки продукції АПК», до програми якої серед інших входили і усні доповіді «Удосконалення технології біоетанолу з цукрових буряків» Германа Марущака, «Дослідження процесу фільтрування за допомогою нетрадиційного матеріалу у виробництві напоїв» Лесі Тарасюк, «Процес вилучення цільових компонентів з виноградних вичавок» Ірини Ярошенко та «Процес термовініфікації при виробництві червоних сухих вин типу «Резерв» Евеліни Османової.

Після закінчення конференції за результатами доповідей всі наші студенти були відзначені дипломами І та ІІ ступеня.

Вітаємо наших молодих науковців із вдалим виступом, бажаємо успіху та подальших наукових здобутків!