Вражаюче

7 грудня 2017

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ 7 грудня 2017 року в рамках декади комісії фахових дисциплін автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем відбувся мотивуючий захід для студентів коледжу – «Виставка досягнень роботи гуртків технічної творчості».

На цьому заході студенти спеціальності 151 «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології» за спеціалізаціями «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем» та «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» разом із викладачами-наставниками познайомили студентів коледжу з розробками, які вони виконали майже самостійно.

Фахова комісія спеціальних дисциплін автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем об'єднала працю багатьох творчих студентів, які в свою чергу вразили своїми проектами та розробками присутніх. Всі представлені на виставці роботи повністю діючі і кожний бажаючий мав можливість у цьому переконатися. Особливу увагу привернули проекти студентів: 3D-принтер для друку об’ємних моделей; 3D-сканер для сканування об’ємних моделей у векторні лінії, що вписуються в 3D координатну сітку; фрезерно-гравіювальний станок; лазерний гравіювальний станок; міні-плотери; модель системи автоматизації; міні-модель маніпулятора; мобільні роботи; різноманітні USB-програматори; відлагоджувальні плати на базі різних мікроконтролерів родини AVR; відлагоджувальна плата на базі мікроконтролера ARM; відлагоджувальні плати на базі рідинно-кристалічних екранів; науково-дослідні роботи та інші розробки (світлодіодний куб, «розумний» тестер, вимірювач відстані і т.п.).

Ці розробки переростають з гурткової роботи в курсове та дипломне проектування студентів, що в свою чергу підвищує їх професійну майстерність, а, отже, таким чином підвищується конкурентна здатність наших випускників на сучасному ринку праці.