Впевнена перемога

5 квітня 2017

Студенти відділення інформатики та комп’ютерної техніки Волинського коледжу нашого університету взяли участь у І етапі Всеукраїнської (42-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування АСМ-ІСРС 2017.

В інтелектуальному змаганні від нашого коледжу взяли участь п’ять команд, до складу яких увійшли студенти другого і третього курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення». З них дві команди, успішно справившись із завданнями, вийшли до наступного етапу Олімпіади, який відбудеться восени цього року. Більше того, студенти Волинського коледжу здобули перше і друге місце в І етапі Всеукраїнської (42-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування АСМ-ІСРС 2017 серед коледжів Волинської області. Всі п’ять команд підготувала до змагань викладач фахових дисциплін Галина Шепелюк.

Вітаємо переможців і щиро бажаємо подальших перемог!