Вперед – за новими знаннями!

9 липня 2018

Європейська ліга професійного розвитку спільно з Краківським економічним університетом та Малопольською школою державного управління (м. Краків) запрошують освітян на міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів вищих закладів освіти I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою «Нові та інноваційні методи навчання».

Навчання відбудеться в Польщі на базі Краківського економічного університету з 10 по 28 вересня 2018 року.

Програма стажування включає три модулі:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти в Європі (3-денний виїзний модуль в Кракові з проведенням міжнародної конференції). У рамках цього модулю відбудуться лекційні заняття, семінари «IT-технології в класі», «Гейміфікація», «Проект UEK HUB», «Мотивація студентів», «Робота з іноземними студентами», «Польська система вищої освіти на перехідному етапі – Закон 2.0», «Польська наукова система перехідного періоду – результати дослідження класифікації польських ВНЗ та науково-дослідних інститутів», підготовка проекту та індивідуальна робота, а також візит до UCUE Campus.

Навчання 1-го та 2-го модулів відбуватиметься англійською мовою, модулю 3 – англійською з перекладом.

Після завершення навчання учасникам видається сертифікат Краківського економічного університету про проходження довготривалого міжнародного стажування тривалістю 108 годин.

Стажування у Польщі – гарна нагода для викладачів збагатитися новими знаннями, підвищити кваліфікацію та розширити свої можливості. 

    СТРІЧКА НОВИН