Візит-знайомство

12 жовтня 2017

​Тісна співпраця із загальноосвітніми навчальними закладами – один із пріоритетів діяльності колективів кафедр нашого університету. Вона має різноманітні форми, і одна з них – залучення школярів разом із їх педагогами до участі у загальноуніверситетських заходах.

Ось і святкування Всесвітнього дня туризму не обійшлося без участі учнівства. Гостями університету стали учні київських гімназії "Потенціал", гімназії НПУ імені М.П. Драгоманова та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №65.

Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, як завжди, були раді гостям і пригостили їх кулішем та квасом, а також залюбки показали їм наш університет. Зокрема провели екскурсію факультетом готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, показали лабораторію-ресторан, міні-броварню, лабораторію барної справи, технологічні лабораторії, комп’ютерний клас. Студенти факультету організували безліч цікавих конкурсів із оригінальними призами.

Майбутні вступники залишилися дуже задоволеними своїм візитом до НУХТ. Викладацький склад кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції бажає учням успіхів у навчанні і сподівається побачити їх уже в якості своїх студентів.