Віват, переможцям!

3 квітня 2017

1 квітня на базі Смілянського коледжу харчових технологій нашого університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В олімпіаді взяли участь студенти коледжів і технікумів Черкаської області –  з Умані, Тального, Золотоноші, Черкас, Сміли.

Студенти показували свою практичну майстерність в офісних програмах Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Access. Завдання були цікавими і направленими на глибоке знання даних програмних продуктів.

Смілянський коледж харчових технологій НУХТ представляла студентка групи ПСК-15 Анна Буряченко, яка завоювала друге місце. Вона нагороджена дипломом відповідного рівня та цінним подарунком.

Поздоровляємо призерку, бажаємо успіхів у навчання і ще більших перемог!