Вітання переможцям

13 квітня 2018

​На базі Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» відбувся ІІІ (обласний) етап олімпіади з інформатики (програмування), де змагалися студенти 16 вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Хмельниччини.

Студенти 941 групи спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ Дмитро Фурман і Богдан Танасов вибороли ІІІ місце. Студентів до олімпіади готувала викладач циклової комісії інформаційних дисциплін Надія Ілаш.

На базі Кам'янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки і права відбувся ІІІ (обласний) етап олімпіади з Історії України та Іноземної мови (англійська мова).

Перше місце на олімпіаді з Історії України виборов студент 921 групи спеціальності 122 «Комп'ютерні науки та інформаційні технології» Артур Сплавський (готувала голова циклової комісії суспільних дисциплін Людмила Белінська), а на олімпіаді з Іноземної мови (англійська мова) студент 921 групи спеціальності «Комп'ютерні науки та інформаційні технології» Валерій Боднарчук (готувала викладач циклової комісії філологічних дисциплін Ірина Загоруйко) посів ІІІ місце.

Цього року завдання на олімпіаду з історії України формувалися по принципу ЗНО та охоплювали період ХХ-початку ХХІ ст. Завданням обласної олімпіади було визначення рівня знань студентів Хмельницької області у соціально економічних, політичних, культурних аспектах нашої історії. Розкриття здібностей та умінь учасників у вирішенні завдань чотирьох рівнів складності, перевірка знань у понятійному і хронологічному апараті.

Змагання з англійської мови проводилось у чотири тури: перший – аудіювання автентичного тексту (аудіозапис) і виконання завдань до змісту почутого; другий – граматичний тест; третій – читання та виконання післятекстових тестів; четвертий – визначення рівня усної мовленнєвої компетенції (монологічне висловлювання, участь у співбесіді на обрану тему, ініціативне говоріння, запитання до членів журі, адекватне реагування на їхні запитання, аргументування тощо).

Вітаємо переможців і бажаємо не зупинятись на досягнутому, працювати наполегливо і надалі долати перешкоди та здійснювати свої мрії!

    СТРІЧКА НОВИН