Вітаємо!

22 травня 2017

​Ректор університету, доктор технічних наук, професор Анатолій Українець за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня (Указ Президента України №135/2017).

Ця нагорода стала  істиною оцінкою з боку держави багаторічної плідної діяльності керівника нашого навчального закладу, його високого професіоналізму, величезної працездатності, невичерпної енергії і, головне, щирої любові до своєї справи.

Колектив університету щиро вітає ректора! Нехай Ваш професійний досвід, управлінський талант і організаторські здібності й надалі сприятимуть вагомим досягненням. Щиросердо бажаємо Вам, шановний Анатолію Івановичу, міцного здоров'я, наснаги, успіхів у реалізації намічених планів, щастя Вам і Вашим близьким!