Вітаємо наших!

10 серпня 2017

​У Міністерстві освіти і науки України затвердили переліки переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін у 2016/2017 навчальному році й Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямів та спеціальностей у 2016/2017 навчальному році.

Наші студенти – традиційні учасники, переможці та призери цих інтелектуальних змагань. Не став виключенням і минулий навчальний рік.

Тож вітаємо переможців:

Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін:

– «Хімія» – Олександра Веліканова, ІІІ місце;

– «Економічна теорія» – Вероніку   Головіну, ІІІ місце;

– «Регіональна економіка» – Аліну Демиденко, ІІ місце;

– «Страхова справа» – Богдану Пюро, ІІІ місце;

– «Стратегічне управління» – Віталія Зарубіна, І місце;

– «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» – Івана Ліхвана, ІІІ місце;

– «Основи охорони праці» – Артема Герштмана, І місце.

Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямів і спеціальностей:

– «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» – Максима Ляшенка, ІІІ місце;

– «Обладнання переробних і харчових виробництв» – Ігоря Поліху, ІІ місце;

– «Холодильні машини і установки» – Максима Бодяка, ІІ місце і Костянтина Тимофєєва, ІІІ місце;

– «Промислова біотехнологія» – Дар'ю Гаврилкіну, ІІІ місце;

– «Харчові технології та інженерія» – Анастасію Ліщук, ІІІ місце і Катерину Левкун, ІІІ місце;

– «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» – Єгора Дуденка, ІІ місце;

– «Готельно-ресторанна справа» – Сергія Шевченка, ІІ місце;

– «Туризмознавство» – Діану Ковєшнікову, ІІІ місце;

– «Мехатроніка в машинобудуванні» – Ольгу Тіт, ІІ місце, Бориса Михайлика, ІІ місце і Владислава Якимчука, ІІ місце.