Відзнака від пивоварів

5 вересня 2017

​Днями у Виставковому центрі «Акко Інтернешнл» відбулося щорічне Свято пива, традиційними учасниками якого були співробітники кафедри біотехнології продуктів бродіння нашого університету – заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій, професор Петро Шиян, завідувач кафедри Анатолій Куц і професор Валентина Кошова.

У рамках свята відбулося урочисте нагородження переможців 20-го Міжнародного конкурсу з визначення якості продукції. Його учасниками цього року стало 41 підприємство України, що представило 133 зразки пива.

Найкраща продукція була відзначена нагородами, Гран-прі, Почесними кубками.

Почесними нагородами були відзначені великі компанії: «Карлсберг Україна», «Оболонь», група Суфле (ПАТ «Славутський солодовий завод») та міні-пивоварні, що випускають крафтове пиво.

Приємно відзначити, що серед присутніх працівників підприємств були і наші випускники. Власне, за якісну кваліфікаційну підготовку кадрів був нагороджений Почесним кубком і наш університет.