«Відкрити» себе

10 жовтня 2017

​Практика на будь-якому курсі є методом закріплення отриманих студентами навичок і знань, а переддипломна практика – не лише закріплення знань, вона – невід’ємна складова захисту диплому.

Отож одразу після літніх канікул магістранти другого курсу навчання кафедри біотехнології і мікробіології попрямували на різні підприємства як столиці, так і усієї країни.

Одним із таких місць здобуття неоціненного практичного досвіду є ТОВ «Біотестлаб», що спеціалізується на виробництві різноманітних препаратів для ветеринарії. Така можливість практики на підприємстві реалізувалась завдяки наполегливій праці колективу кафедри та щирого бажання керівництва підприємства. Саме на ньому проходять переддипломну практику Катерина Зусько, Віктор Удимович, Віктор Борцюх та Андрій Бобровський.

На даному підприємстві наші студенти проходять практику уперше, а можливим це стало після відвідин захистів бакалаврських дипломних проектів і робіт представниками ТОВ «Біотестлаб» цього літа, які високо оцінили рівень підготовки студентів і представлених випускових робіт.

На ТОВ «Біотестлаб» кожний зі студентів має змогу «відкрити» себе на різних посадах, у тому чи іншому відділі. Віктор Борцюх проходить практику у відділі хіміко-фармацевтичного виробництва, де він має змогу наочно побачити та взяти участь у процесі виробництва на різних його стадіях. Катерина Зусько (до речі, віднедавна співробітник ТОВ «Біотестлаб»), Віктор Удимович та Андрій Бобровський проходять практику у відділі забезпечення якості, де можуть спробувати себе у ролі аудитора або валідатора підприємства, або ж розробника документації.