Відкриття осяйної дороги

2 вересня 2016

​Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ 1 вересня відчинив свої двері для 430 студентів. Щирі привітання, перші побажання та настанови першокурсники отримали від директора коледжу Віри Кузнецової.

Із привітальним словом до студентського та викладацького колективів звернулися гості свята: духовний наставник отець Михайло, начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації Ігор Гаврилюк, віце-президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Леся Нізола, директор спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка», професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Микола Соя, керівник рекламного відділу фірми «Надія» Роман Король, фахівець ресторації сиру та вина «ROQUEFORT» Володимир Кліновський.

Сьогодні цей день затьмарений боротьбою за право жити у вільній, незалежній європейській державі, чому заважають наші недруги та вороги. Тому молодь навчального закладу поклала квіти до меморіалу Небесної сотні, шануючи героїв, що віддали життя і зараз боронять рідну землю на сході України.

Студентів, їх батьків та викладачів музичними дарунками привітали народний артист України Михайло Кривень і студенти старших курсів коледжу.