Від щирого серця

30 грудня 2016

​29 грудня в актовій залі університету відбувся новорічний концерт – святкове дійство, підготовлене фахівцями Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку й зігране нашими університетськими митцями – студентами й викладачами та співробітниками.

Три приятеля-козака Сергій Бригинець і Владислав Лаврега (факультет біотехнології та екологічного контролю) та Іван Бігун (факультет енергетики і енергоменеджменту) забезпечили колоритний святковий конферанс. А студенти всіх факультетів, які і виступали соло, і об’єднувалися у дуети, подарували неперевершений вокал і чудову хореографію. Не відставали від своїх вихованців і наші викладачі, які цього вечора викликали фурор своїми виступами. Заряд позитиву, енергії і святкового настрою присутнім передали проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, доцент кафедри технології консервування Оксана Точкова, доцент кафедри вищої математики Оксана Мулява, асистент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Катерина Осадча, доцент цієї ж кафедри Валентин Петренко, доцент кафедри фізики Сергій Баглюк. Приємним святковим сюрпризом став виступ дітей наших викладачів Дарії Литвиненко і Надії Романенко.

Завершив вечір директор Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Володимир Дикий, який щиро привітав усіх із новорічними святами та подякував митцям за подароване феєричне видовище.

Фотоальбом...