Від щирого серця

30 грудня 2016

​29 грудня в актовій залі університету відбувся новорічний концерт – святкове дійство, підготовлене фахівцями Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку й зігране нашими університетськими митцями – студентами й викладачами та співробітниками.

Три приятеля-козака Сергій Бригинець і Владислав Лаврега (факультет біотехнології та екологічного контролю) та Іван Бігун (факультет енергетики і енергоменеджменту) забезпечили колоритний святковий конферанс. А студенти всіх факультетів, які і виступали соло, і об’єднувалися у дуети, подарували неперевершений вокал і чудову хореографію. Не відставали від своїх вихованців і наші викладачі, які цього вечора викликали фурор своїми виступами. Заряд позитиву, енергії і святкового настрою присутнім передали проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, доцент кафедри технології консервування Оксана Точкова, доцент кафедри вищої математики Оксана Мулява, асистент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Катерина Осадча, доцент цієї ж кафедри Валентин Петренко, доцент кафедри фізики Сергій Баглюк. Приємним святковим сюрпризом став виступ дітей наших викладачів Дарії Литвиненко і Надії Романенко.

Завершив вечір директор Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Володимир Дикий, який щиро привітав усіх із новорічними святами та подякував митцям за подароване феєричне видовище.          

Фотоальбом... 

    СТРІЧКА НОВИН