Віч-на-віч

13 лютого 2018

​Викладачі кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, професор Віра Дробот і доцент Лариса Михонік зустрілися зі старшокурсниками Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ.

Завдяки цій зустрічі майбутні випускники дізналися про усі переваги подальшого навчання в нашому університеті для здобуття кваліфікаційного рівня «бакалавр» і «магістр» та про можливості, які відкриваються перед його студентами.

Під час бесіди були розглянуті організація навчального процесу в університеті, умови проживання студентів у гуртожитках, особливості студентського самоврядування, дозвілля, спорту та багато іншого.

Завершилася зустріч запрошенням відвідати університет, зокрема кафедру технології хлібопекарських і кондитерських виробів й побажаннями подальших успіхів у навчанні.