Весняний старт

7 березня 2017

​Підведені підсумки І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Харчові технології та інженерія».

З початком олімпіади студентів привітали проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІ ХТ) Георгій Гончаров, завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, завідувач кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Анатолій Куц, доцент кафедри технології цукру та підготовки води Юрій Резніченко, доцент кафедри технології консервування Тетяна Левківська, завідувач кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, ГРТБ) Оксана Арпуль.

Традиційно змагання розпочалися з тестового випробування, яке відбулося на кафедрі інформатики за підтримки завідувача кафедри Володимира Овчарука.

Другий етап олімпіади полягав у вирішенні письмового творчого завдання, яке шляхом жеребкування обрав проректор з наукової роботи Олександр Шевченко.

За підсумковими результатами за тестове та письмове завдання переможцями І етапу олімпіади стали:

І місце – студентка 4-го курсу  ННІ ХТ Юлія Онищук;

ІІ місце – студентка 3-го курсу  ГРТБ Тетяна Скоробреха;

ІІІ місце – студентка 4-го курсу ННІ ХТ Анастасія Ліщук.

Переможці І етапу візьмуть участь у ІІ етапі олімпіади, який цього року відбудеться 4-6 квітня на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі. Бажаємо успіхів!